Vyspěte se přímo královsky. I s výhledem na zámek.

Vyspěte se přímo královsky. I s výhledem na zámek.

VÍME, ŽE KDO DOKÁŽE OCENIT vysokou úroveň kuchyně, jakou Paloma nabízí, nespokojí se s málem ani v ubytování. Je nám potěšením nabídnout vám maximum. Od okamžiku, kdy přijedete, postaráme se o bezpečné parkování vašeho vozu, ubytujeme vás v prostorném pokoji či suite podle vašich požadavků a nabídneme vám komfort bez kompromisů. Klimatizace, matrace Hästens, kosmetika Hermés, wifi a k tomu iPad zdarma, vlastní terasa, pokojový servis... Celý hotel je samozřejmě bezbarierový.

  • Paloma
  • Paloma
  • Paloma
Paloma

Speciální nabídky

Paloma Hotel

Prohlédněte si, co naše pokoje nabízejí

S výběrem, možností propojení a dostupností vám ochotně pomůže náš personál. V ceně pokoje jsou zahrnuty městské poplatky, DPH, parking, wifi, bohatá kontinentální snídaně a dokonce vlastní iPad po dobu pobytu. Do hotelu není povolen vstup domácím mazlíčkům.

Pokoje s označením Superior nabízejí lodžie s výhledem na Květnové náměstí
Superior Room 202

Superior Room 202 Tento pokoj ve 2. podlaží má celkovou rozlohu 22 m² a vedle předsíně, pokoje a koupelny se sprchovým koutem nabízí také vlastní terasu.

VÍCE INFORMACÍ
Superior Room 203

Superior Room 203 Tento pokoj ve 2. patře hotelu nabízí předsíň, samotný pokoj, koupelnu se sprchovým koutem a terasu, a to o celkové ploše 25,66 m² (z toho 1,26 je terasa).

VÍCE INFORMACÍ
Pokoje Deluxe dávají k dispozici zajímavě řešený prostor nebo soukromé terasy
Deluxe Room 102

Deluxe Room 102 Pokoj na 1. podlaží o celkové rozloze 32,83 m² tvoří předsíň, pokoj a koupelna vybavená sprchovým koutem.

VÍCE INFORMACÍ
Deluxe Room 205

Deluxe Room 205 Příjemných 38,33 m² a k tomu 6,28 m² terasa s výhledem na průhonický zámek. V tomto pokoji najdete samostatnou předsíň, schodiště, pohodlně velký pokoj, koupelnu s vanou i sprchovým koutem a zmíněnou terasu. Pokoj lze navíc propojit s pokojem 206.

VÍCE INFORMACÍ
Deluxe Room 206

Deluxe Room 206 Na 2. podlaží najdete pokoj s číslem 206. Nabízí 38,55 m² sestávajících z předsíně, schodiště, pokoje a koupelny s vanou a sprchovým koutem. Náleží k němu terasa s téměř 7 m² a s krásným výhledem do okolí. A pokud vás bude víc, nebo máte rádi více prostoru, lze jej propojit s pokojem 205.

VÍCE INFORMACÍ
Junior Suites poskytují více prostoru pro váš volný čas
Junior Suite 101

Junior Suite 101 Tento suite na prvním podlaží poskytuje komfort předsíně, koupelny se sprchovým koutem a dvojumyvadlem a dva samostatné pokoje, oba o rozloze téměř 13 m². Celková rozloha je 35,6 m² a okno pokoje nabízí krásný výhled na náměstí.

VÍCE INFORMACÍ
Junior Suite 201

Junior Suite 201 Na 2. podlaží si můžete vybrat rozlehlý dvojpokoj se vstupní předsíní, koupelnou se sprchovým koutem a dvojumyvadlem, to vše na velkorysých 42,33 m² – menší z pokojů o rozloze téměř 13 m² a větší celkem 18,25 m². Pokoj je orientován na náměstí.

VÍCE INFORMACÍ
Junior Suite 104

Junior Suite 104 Na více než 32 m² vám suite nabídne 2 pokoje s předsíní a navíc terasu o rozloze 13,37 m² s výhledem na Průhonický zámek.

VÍCE INFORMACÍ
Signature Suites znamenají dopřát si komfort ve velkém
Signature Suite 103

Signature Suite 103 Klíč k tomuto pokoji vám otevře prostor 58,84 m², s 8metrovou předsíní, koupelnou o rozloze 10 m², vybavenou vanou, sprchovým koutem a dvojumyvadlem, a 2 prostorné pokoje. Vysoký standard doplňuje přes 20 m² velká terasa, kde si můžete vychutnat privátní snídani s výhledem na zámek.

VÍCE INFORMACÍ
Signature Suite 204

Signature Suite 204 Druhý ze Signature Suite přidává ještě několik m² navíc – přes 63 m² je tvořeno jedním rozlehlým pokojem o velikosti 43,35 m² (k tomu lze pokoj propojit ještě s číslem 203). Dále koupelnou vybavenou vanou i sprchovým koutem a samostatným WC. Terasa má 3,5 m² a s kávou či sklenkou v ruce si můžete vychutnávat výhled na budovu Průhonického zámku.

VÍCE INFORMACÍ

Objevte možnosti Průhonic a nejbližšího okolí

Průhonický zámek pro historii, kulturu i zajímavé výstavy.
Průhonický park pro relax a poznávání kouzla flory.
Nákupní zóna Průhonice-Čestlice se širokou nabídkou obchodů a značek.
Aquapalace Čestlice plný vodní zábavy pro celou rodinu.
Sokolovna Průhonice s restaurací, tenisem, fitness, kosmetickým salónem a aktivitami pro děti.

To vše jen pár minut od Hotelu Paloma Průhonice.

STOVĚŽATÁ PRAHA NA DOSAH

Nechte se okouzlit historickým centrem Prahy s mnoha významnými památkami. Malá Strana, Staré město, Pražský hrad, Obecní dům či Karlův most vás jistě přesvědčí, že Praha je právem považována za jedno z nejkrásnějších měst na světě.

Koná se zde mnoho kulturních akcí, koncertů a výstav a nabízí bohaté možnosti denní i noční zábavy. Moderní nákupní centra nabízejí módu a design od lokálních i nejlepších světových značek.

O ZÁBAVU I RELAX VŽDY POSTARÁNO

Resort Čapí hnízdo v překrásném prostředí pro váš relax i sportovní vyžití při golfu, tenisu nebo vyjížďkách na koni. Poznejte také místní exkluzivní wellness a restauraci.
Blízký zámek Konopiště s prohlídkou expozice, krásné zámecké zahrady a skleníků. V hradním příkopu se zde tradičně chovají medvědi.

Český Krumlov je památkou UNESCO a jedním z největších klenotů Evropy. Má romantické historické centrum a krásný zámek tyčící se nad meandry řeky Vltavy.
V Kutné hoře, známé pro své někdejší stříbrné doly, zase najdete proslulou perlu gotické architektury, Chrám svaté Barbory.

  • Paloma
  • Paloma
  • Paloma
Paloma
Zarezervujte si svůj pokoj on-line, nebo nám zavolejte na +420 220 188 610. Náš tým je vám k dispozici.

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NOVINEK

Odesláním požadavku uděluji souhlas se shromažďováním, uchováním a jiným zpracováním veškerých osobních údajů obchodní společnosti IMOBA, a.s., Pyšelská 2327/2, 149 00 Praha 4, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů.